150

Зарахування до 1 класу

Списки зарахованих до 1 класу 2020-2021 н.р.


1-А клас

1. Барбаренко Кирил Миколайович
2. Буксін Матвій Сергійович
3. Вергун Софія Сергіївна
4. Головченко Олександр Олекандрович
5. Дворніченко Поліна Русланівна
6. Дуда Соломія Євгенівна
7. Дулий Михайло Сергійович
8. Іващишин Назар Сергійович
9. Леонова Дар’я Вадимівна
10. Луценко Олександр Вікторович
11. Люненко Владислав Андрійович
12. Макаров Максим Дмитрович
13. Максименко Кіра Максимівна
14. Миронченко Ростислав Сергійович
15. Маличенко Дарина Олександрівна
16. Михайлова Крістіна Сергіївна
17. Нелюб Еріка Євгенівна
18. Нестеров Кирилл Костянтинович
19. Олійник Ольга Андріївна
20. Онуфрієнко Анна Сергіївна
21. Павлюк Богдан Валерійович
22. Панежа Крістіна Олександрівна
23. Пацай Анастасія Олександрівна
24. Петрушенко Єлизавета Романівна
25. Поляков Матвій Юрійович
26. Рябоконь Артем Сергійович
27. Ротарь Ніколай Максимович
28. Савицький Глєб Сергійович
29. Сиса Анастасія Олегівна
30. Ткаченко Максим Дмитрович
31. Томчак Діана Максимівна
32. Тютюн Вероніка Олександрівна
33. Хмельницький Нікіта Сергійович
34. Черних Мілена Євгенівна
35. Юрчак Єгор Олександрович

1-Б клас

1. Васильєва Уляна Олександрівна
2. Величко Андрій Сергійович
3. Верховський Ігор Олегович
4. Гут Катерина Романівна
5. Давидова Юлія Володимирівна
6. Джевлах Тимофій Артемович
7. Живолуп Ірина Степанівна
8. Заболотній Матвій Дмитрович
9. Затуливітер Анна Олександрівна
10. Ігнатьєв Максим Володимирович.
11. Квітка Нікіта Олегович
12. Комишан Дмитро Сергійович
13. Комишан Єлизавета Амвросіївна
14. Курінний Матвій Євгенійович
15. Лихолап Іван Андрійович
16. Нікітіна Ольга Анатоліївна
17. Ніколенко Давід Елійович
18. Пиріг Аріна Андріївна
19. Пінчук Роман Володимирович
20. Подопригора Анна Романівна
21. Протасова Олександра Олександрівна
22. Пустовіт Володимир Сергійович
23. Селіванов Олександр Максимович
24. Случінська Ксенія Володимирівна
25. Снустік Кіріл Максимович
26. Суботін Денис Артемович
27. Суравцова Софія Дмитрівна
28. Титаренко Аделіна Миколаївна
29. Тищенко Іван Олексійович
30. Шалімова Олександра Богданівна
31. Штефан Любомир Віталійович

1-В клас

1. Бенюк Віктор Сергійович
2. Білошистий Єгор Олександрович
3. Борець Дар’я Олександрівна
4. Віхляєв Даниїл Олексійович
5. Вовков Денис Євгенійович
6. Вовкотруб Маргарита Михайлівна
7. Голик Катерина Олександрівна
8. Гребінчук Дмитро Миколайович
9. Гутак Олександр Олексійович
10. Давидова Мілана Олександрівна
11. Дідковська Поліна Андріїївна
12. Долгов Володимир Валерійович
13. Донюшкін Михайло Богданович
14. Дульський Максим Михайлович
15. Жевніренко Артем Сергійович
16. Кліменчук Ілля Олександрович
17. Кравченко Богдан Олегович
18. Кубрак Дар’я Сергіївна
19. Каплунова Мілана Ігорівна
20. Кухта Анастасія Сергіївна
21. Лук’янов Марк Дмитрович
22. Лобунець Аріна Сергіївна
23. Ляпун Імір Олександрович
24. Папуша Станіслав Андрійович
25. Подопригора Світлана Вадимівна
26. Радченко Вікторія Олексіївна
27. Разумєєва Уляна Денисівна
28. Романюк Дар’я Андріївна
29. Скороход Владислава Романівна
30. Сліпець Артур Дмитрович
31. Тєтєріна Дар’я Андріївна
32. Черевань Ілля Олександрович
33. Хайнак Дарина Павлівна

1-Г клас

1. Білюга Ілона Ігорівна
2. Бондаренко Тимофій Вікторович
3. Гаркуша Микола Вадимович
4. Гібаленко Владислав Денисович
5. Гладищук Анна Віталіївна
6. Грабовська Олександра Олександрівна
7. Гречина Злата Максимівна
8. Дармоян Дмитро Олександрович
9. Долінська Софія Романівна
10. Епельбаум Кіра Борисівна
11. Єременко Єгор Володимирович
12. Загадаєва Емілія Анатоліївна
13. Калюжний Максим Русланович
14. Коваленко Анастасія Олександрівна
15. Корінь Діана Олександрівна
16. Кузьменко Амалія Олександрівна
17. Лакутова Дар’я Сергіївна
18. Максименко МіланаВіталіївна
19. Михайленко Даниїл Олегович
20. Мокрицька Еріка Андріївна
21. Пащенко Юлія Сергіївна
22. Пиріг Дмитро Геннадійович
23. Письмак Максим Олександрович
24. Сальникова Анастасія Романівна
25. Супрун Святослав Костянтинович
26. Стаднік Данііл Вадимович
27. Тіхонов Михайло Васильович
28. Тіхонова Злата Святославівна
29. Третяк Дар’я Сергіївна
30. Чернега Антон Геннадійович
31. Шаповал Аміна Олександрівна
32. Шарко Софія Едуардівна
33. Штоль Софія Дмитрівна

1-Д клас

1. Алєксєєв Тихон Сергійович
2. Бабак Тимофій Романович
3. Білоконенко Ганна Миколаївна
4. Вітюк Марія Євгеніївна
5. Гацук Андрій Олександрович
6. Драга Роман Тарасович
7. Жаданова Єва Володимирівна
8. Запарій Софія Володимирівна
9. Кириченко Олег Андрійович
10. Клюкін Павло Антонович
11. Кобернюк Артем Євгенійович
12. Корчінська Єва Артурівна
13. Кравцун Даніїл Олександрович
14. Кравченко Іван Владиславович
15. Купріянов Єгор Олексійович
16. Лабойко Злата Андріївна
17. Левінський Нікіта Дмитрович
18. Логвін Денис Кирилович
19. Мороз Макар Вікторович
20. Мороз Максим Андрійович
21. Нестеренко Марія Олександрівна
22. Полоз Вероніка Ігорівна
23. Понура Вікторія Сергіївна
24. Серенчук Софія Богданівна
25. Синюк Артем Олександрович
26. Слюсаренко Мілана Олексіївна
27. Смолькіна Діана Денисівна
28. Снопковська Лілія Євгеніївна
29. Флерчук Максим Ігорович
30. Хажо ОмерАсім
31. Чебанова Ольга Андріївна
32. Чередніченко Ангеліна Євгеніївна
33. Чудна Уляна Вадимівна
34. Шамрай Сергій Анатолійович
35. Шубіна Ніка Сергіїївна
36. Яценко Гордій Сергійович

Scroll to Top