150

Загальна інформація

СТОРІНКА РОЗРОБЛЯЄТЬСЯ

Назва закладу:
 
Комунальний заклад
"Навчально-виховне об'єднання І-ІІІ ступенів "Науковий ліцей"
Міської ради м.Кропивницького Кіровоградської області"

Адреса: 25031, м. Кропивницький, вул. Юрія Коваленка, 9а

Телефони: 0522−55−72−40, 0522−55−75−30

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Дата заснування закладу: 13 вересня 2018 р.

Директор: Чередніченко Наталія Юріївна

Кількість учнів на 01.09.2018 р. - 1464

Класів - 49

Мова навчання - українська

Змінність навчання - в одну зміну

Кількість вчителів - 111 та 12 керівників гуртків

 

Навчально-виховне обєднання складається з структурних підрозділів: 
 

 


Наш заклад є самим багаточисельним за кількістю учнів та педагогічних працівників в місті Кропивницький. У закладі працює 111 педагогів, серед яких: мають педагогічні звання "учитель - методист"- 11 учителів, "старший учитель" – 14 педагогів, кваліфікаційні категорії "спеціаліст вищої категорії"- 44 учителя, "спеціаліст І категорії"- 27 учителя, "спеціаліст ІІ категорії"- 16 учителів, "спеціаліст"- 15 учителів. Нагороджені  знаком «Василь Сухомлинський» – 1 учитель, знаком "Відмінник освіти України"- 22 учителя, Грамотою Міністерства освіти і науки України – 15, Почесною грамотою управління освіти і науки Кіровоградської облдержадміністрації -  42 педагога.


Вивчення інформатики починається вже в 2-му класі. А учні 10-х та 11-х класів мають змогу опанувати навчальний курс "Автомобільна справа", та по завершенню курсу здати іспити та отримати права на керування автомобілями категорій "C1". В центрі дитячої та юнацької творчості діти мають змогу розкрити свої таланти та розвивати свої творчі здібності. 


Заклад забезпечує реалізацію права громадян на здобуття повної загальної середньої освіти, в своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про охорону дитинства», «Конвенцією ООН про права дитини», Конституцією профільного навчання в старшій школі, Концепцією загальної середньої освіти, Національною доктриною розвитку освіти, Державними стандартами загальної середньої освіти, Загальними критеріями оцінювання навчальних досягнень учнів у системі загальної середньої освіти та іншими нормативно-правовими актами.Основним стратегічним завданням є надання якісної освіти учням закладу та розвиток життєвих компетентностей учнів в умовах особистісно орієнтованого та діяльнісного підходів до навчання та виховання учнів. Навчально-виховне об’єднання виховує життєво компетентного учня, який здатен відповідати не тільки за себе, але й за оточуючих, бути справжнім патріотом, громадянином своєї держави.

Актуальне

Інтернет ресурси

Scroll to Top