Структура
ВАЖЛИВО !
ІВЕНТ-МАЙСТЕРНЯ «Сучасні підходи. Модерні практики»
- Створено: П'ятниця, 05 квітня 2024, 19:58
- Перегляди: 106
04 квітня 2024 року на базі комунального закладу «Ліцей «Науковий» Кропивницької міської ради» працювала ІВЕНТ-МАЙСТЕРНЯ «Сучасні підходи. Модерні практики» (ІІ ЕТАП ОСВІТНЬОГО ХАБУ «Я – ПЕДАГОГ! ВПЕВНЕНИЙ СТАРТ!»).
Молоді педагоги закладів освіти міста Кропивницького підвищували свою цифрову компетентність під час інтенсиву «Прокачуємо власну медіаграмотність», відвідали STEM-лабораторію та стали учасниками практикуму «STEM-хвиля: від теорії до практики».
Спікери ІВЕНТ-МАЙСТЕРНІ:
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t11/2/16/1f538.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t92/2/16/1f539.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t11/2/16/1f538.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t92/2/16/1f539.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t11/2/16/1f538.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t92/2/16/1f539.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t11/2/16/1f538.png)
Позитивні емоції, доброзичлива атмосфера, командна робота, вміле наставництво, творчість, професіоналізм - все це об'єднало господарів закладу і гостей, наставників і молодих креативних педагогів.
![](/images/statti/_2024/04.04-1/01.jpg)
![](/images/statti/_2024/04.04-1/02.jpg)
![](/images/statti/_2024/04.04-1/03.jpg)
![](/images/statti/_2024/04.04-1/04.jpg)
![](/images/statti/_2024/04.04-1/05.jpg)
![](/images/statti/_2024/04.04-1/06.jpg)
![](/images/statti/_2024/04.04-1/07.jpg)
![](/images/statti/_2024/04.04-1/08.jpg)
![](/images/statti/_2024/04.04-1/09.jpg)
![](/images/statti/_2024/04.04-1/10.jpg)
![](/images/statti/_2024/04.04-1/11.jpg)
![](/images/statti/_2024/04.04-1/12.jpg)
![](/images/statti/_2024/04.04-1/13.jpg)
![](/images/statti/_2024/04.04-1/14.jpg)
![](/images/statti/_2024/04.04-1/15.jpg)
![](/images/statti/_2024/04.04-1/16.jpg)
![](/images/statti/_2024/04.04-1/17.jpg)
![](/images/statti/_2024/04.04-1/18.jpg)
![](/images/statti/_2024/04.04-1/19.jpg)
![](/images/statti/_2024/04.04-1/20.jpg)
![](/images/statti/_2024/04.04-1/21.jpg)
![](/images/statti/_2024/04.04-1/22.jpg)
![](/images/statti/_2024/04.04-1/23.jpg)
![](/images/statti/_2024/04.04-1/24.jpg)
![](/images/statti/_2024/04.04-1/25.jpg)
![](/images/statti/_2024/04.04-1/26.jpg)
![](/images/statti/_2024/04.04-1/27.jpg)
![](/images/statti/_2024/04.04-1/28.jpg)
![](/images/statti/_2024/04.04-1/29.jpg)
![](/images/statti/_2024/04.04-1/30.jpg)
![](/images/statti/_2024/04.04-1/31.jpg)