Strict Standards: Non-static method YJisHelp::YJisItems() should not be called statically in /sata2/home/users/h181/www/www.nauklit.kr.ua/modules/mod_yjis4/mod_yjis4.php on line 61
150

1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Слово для освідчень і молитви,
Шпагу для дуелі, меч для битви
Кожен обирає собі сам.

Кожен обирає собі сам
Алкоголь, тютюн, життя, зарплату,
Міру радості, ціну розплати
Кожен обирає собі сам.

1 грудня вся світова спільнота відзначає Всесвітній День боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема. Всесвітній День боротьби зі СНІДом почали відзначати з 1988 року. Тоді міністри охорони здоров'я всіх країн закликали до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією про ВІЛ/СНІД. З того часу цей день відзначається щороку. Він став одним із найбільш визнаних міжнародних днів здоров’я і можливістю підвищити рівень обізнаності про це захворювання і його профілактику.

Молодь повинна знати про загрозу, пов’язану з поширенням цієї хвороби, та цінувати найдорожче, що є в житті – здоров’я. «Хто попереджений – той захищений» - під таким гаслом пройшов виховний захід 29 листопада з учнями 8-А класу про те, як важливо берегти себе та своїх рідних від справжньої загрози.

Scroll to Top