150

Відкриття школи майбутнього першокласника

6 жовтня 2018 року в НВО І-ІІІ ст. "Науковий ліцей" відбулося свято - відкриття школи майбутнього першокласника.

 «Бути готовим до школи – не означає уміти читати, писати і рахувати. Бути готовим до школи – означає бути готовим усьому цього навчитися».

Л. А. Венгер, дитячий психолог

 Вчителі Макаренко О.М., Рожнова І.В., Рагозіна О.В., Торяник Н.П., Мороз О.В. розпочали знайомитися з майбутніми першокласниками, які 1 вересня 2019 року стануть повноправними членами великої родини початкової школи Наукового ліцею.

 З метою забезпечення адаптації дітей до навчання в школі психолог закладу Нікітіна Марина Борисівна розробила систему заходів щодо полегшення перебігу адаптаційного періоду та швидкого входження дитини до дитячого колективу. Марина Борисівна відвідує заняття та працює з дітьми.

 Головним завданням діяльності вчителя-логопеда 

Дьяченко Олени Володимирівни є планування і здійснення навчально-корекційної роботи з вихованцями,  які мають недоліки мовленнєвого розвитку.

 Дошкільний вік особливо сприятливий для вивчення іноземної мови: діти цього віку відрізняються особливою чутливістю до мовленнєвих явищ, у них з’являється інтерес до пізнання свого мовного досвіду, секретів мови. Вони легко і досконало запам’ятовують невеликий за об’ємом мовленнєвий матеріал і добре його озвучують. Тому вчителі англійської мови Мороз Ірина Володимирівна та Зирянова Наталія Віталіївна теж поважні гості на заняттях, яких з нетерпінням чекають діти.

 Безумовно до створення цікавих зупинок-ігор під час підготовчих зустрічей долучені вихованці та керівники гуртків ЦДЮТ "Надія".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Актуальне

Інтернет ресурси

Scroll to Top