150

Цей дивосвіт – бібліотека

„Цей дивосвіт – бібліотека”

Премудросте земна, бібліотеко!
Віват  тобі, хранителько свята!
До тебе йдуть із близька, і здалека,
Щоб почерпнуть від тебе лиш добра.

         Є багато див на землі, створених природою і зроблених людиною. Та чи не найбільше диво з див – книга. У ній весь неосяжний світ. Як незгасимий смолоскип освітлює шлях людині книга. І завжди цей смолоскип був у руках бережливих, надійних, у ваших руках, дорогі бібліотекарі. Тому зовсім не випадково, у рік тисячоліття літописання і книгодрукування Президент України своїм указом проголосив 30 вересня Всеукраїнським днем бібліотек. Символічно, що саме в день Віри, Надії, Любові та  їх матері Софії (мудрості) відзначається це свято. Стоїть бібліотека  на землі,  вища і святіша від усіх богинь. І це не просто храм науки і душі – це наша історія.

         На передодні свята по всіх бібліотеках України проходять різні заходи. В книгозбірні закладу 28 вересня пройшов День відкритих дверей присвячений Всеукраїнському дню бібліотек. Протягом дня проводили екскурсії-знайомство, огляди книжкових виставок, бесіди, хвилинки цікавих повідомлень, а також відео кліпи про бібліотеки і книги.

         Сьогодні наша бібліотека – це центр відпочинку і духовності. Та найбільше чим пишається бібліотека нині – це нашим читачем. Бо в центрі уваги бібліотекаря завжди був і буде користувач, його запити і інтереси.

Вклоняюсь низько до твоїх порогів
Моя відрадо, тут життя моє,
До тебе, рідная, ведуть усі мої дороги,
Я серце залишаю тут своє.

Актуальне

Інтернет ресурси

Scroll to Top